Apartament Grimmhof

Główne udogodnienia

  • Wi-Fi

  • Rekreacja

  • Hotel przyjazny dzieciom

  • Zwierzęta nie są dozwolone

Lokalizacja

    Kościół parafialny w Castelrotto znajduje się 5 km od Apartament Grimmhof Fiè.

    Jeśli masz ochotę odwiedzić okolicę, Piramidy ziemne Ritten jest w 3 km od 1-pokojowego apartamentu. Goście mogą odwiedzić Lac de Costalovara w 4 km od apartamentu o powierzchni 43 m².

    Obiekt oferuje balkon, miejsce do pobytu dziennego i pełnowymiarową kuchnię, a także takie udogodnienia jak zmywarka. W tym apartamencie zaprojektowano 1 łazienkę. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

    Apartament Grimmhof posiada aneks kuchenny.

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 19:00
    Wyjazd: od 08:00 do 10:00
    Numer licencji021031-00000657,IT021031B5LABVZEZ8

    Opcje pokoi w Apartament Grimmhof Fiè

    Obiekt oferuje balkon, miejsce do pobytu dziennego i pełnowymiarową kuchnię, a także takie udogodnienia jak zmywarka. W tym apartamencie zaprojektowano 1 łazienkę. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Apartament Grimmhof Fiè Panorama zdjęcie Apartament Grimmhof Fiè Pokój zdjęcie Apartament Grimmhof Fiè Kuchnia zdjęcie Apartament Grimmhof Fiè Toalety zdjęcie Apartament Grimmhof Fiè Udogodnienia zdjęcie Apartament Grimmhof Fiè Pokój zdjęcie Apartament Grimmhof Fiè Pokój zdjęcie Apartament Grimmhof Fiè Natura zdjęcie Apartament Grimmhof Fiè Pokój zdjęcie Apartament Grimmhof Fiè Pokój zdjęcie
    Apartament z 1 sypialnią

    Wielkość: 49 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +
    Apartament Grimmhof Fiè Panorama zdjęcie Apartament Grimmhof Fiè Pokój zdjęcie Apartament Grimmhof Fiè Pokój zdjęcie Apartament Grimmhof Fiè Pokój zdjęcie Apartament Grimmhof Fiè Kuchnia zdjęcie Apartament Grimmhof Fiè Pokój zdjęcie Apartament Grimmhof Fiè W pobliżu zdjęcie Apartament Grimmhof Fiè Pokój zdjęcie
    Apartament z 1 sypialnią

    Wielkość: 43 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +

    Lokalizacja Apartament Grimmhof Fiè

    Zabytki
    Dobre restauracje
    Dojazd

    Opinie gości o Apartament Grimmhof Fiè

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Dziękujemy za subskrypcję
    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    Sprawdź najlepsze dostępne ceny
    Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Apartament Grimmhof Fiè